KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16635329

nr 1663 5329

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Törnquist. Signerad, daterad 1949, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 december 2024
kl 20:23:50